2024-03-21

Jesteś studentem/studentką? Interesujesz się rynkiem kapitałowym? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę, umiejętności oraz intuicję inwestycyjną w praktyce? Zapraszamy do udziału w konkursie INDEX Investment Challenge – największym konkursie inwestycyjnym dla studentów, organizowanym przez Fundację GPW we współpracy z Kołem Naukowym Rynku Kapitałowego INDEX.

Zasady są proste. Każdy uczestnik dysponuje określoną kwotą wirtualnych pieniędzy, które inwestuje na platformie GPWtr@der przez kolejnych kilka tygodni, w akcje spółek wchodzących w dniu rozpoczęcia gry w skład indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80 oraz w ETF-y, a także w kontrakty terminowe notowane na GPW. 

Dodatkową pomocą dla studentów są webinary i szkolenia prowadzone przez Partnerów projektu. 7 czerwca dziesięciu najlepszych uczestników weźmie udział w finale na żywo w Sali Notowań GPW. Dla wszystkich laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne.

Rekrutacja trwa do 1 kwietnia 2024.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://iichallenge.gpw.pl/

Cieszymy się, że możemy być częścią projektu, który pozwala młodszym koleżankom i kolegom sprawdzić swoje umiejętności inwestycyjne.