PPK w Jednostkach Sektora Finansów Publicznych

PPK w Jednostkach Sektora Finansów Publicznych. Jak zawrzeć umowę o zarządzanie PPK? Jak wygląda proces? Tutaj znajdują się niezbędne informacje dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych. 

PPK dla Pracodawcy

Czym są PPK? Jakie są zasady działania i najważniejsze założenia nowego systemu emerytalnego. Sprawdź korzyści dla pracodawcy z prowadzenia PPK. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia PKO TFI.

Wdrożenie PPK - krok po kroku

Podpowiadamy od czego zacząć, opisujemy poszczególne etapy tworzenia PPK, wksazujemy z jakich narzędzi i materiałów operacyjnych , przygotowanych przez PKO TFI, warto skorzystać.

PPK dla Pracownika

Czym są PPK i co oznaczają dla pracownika? Jakie korzyści związane są z przystąpieniem do PPK. Już dziś zadbaj o swoją przyszłość. Wybierz stabilność i jakość zarządzania w PKO TFI.

Benefity dla Uczestników PPK

Jeśli jesteś Uczestnikiem PPK w subfunduszach zarządzanych przez PKO TFI, możesz skorzystać z benefitów przygotowanych przez PKO TFI oraz naszych partnerów biznesowych („Partnerzy”).

 

Poniżej znajdziesz informacje pochodzące od naszych Partnerów:

Baza wiedzy o PPK

Specjalnie dla pracowników i pracodawców nasi eksperci PPK przygotowali bazę wiedzy PPK w formie przystępnych infografik, animacji i artykułów. Pomożemy Ci wdrożyć PPK. Kompletna wiedza. Intuicyjne narzędzia. Rzetelne informacje.

Najczęstsze pytania o PPK

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o PPK. W związku z dużą ilością pytań, materiał jest podzielony na sekcje tematyczne.

Kalkulator PPK

Oblicz ile możesz odłożyć na przyszłą emeryturę, zakup mieszkania lub budowę domu oszczędzając w Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) w PKO TFI. Sprawdź, ile miesięcznie możesz otrzymywać z PPK po zakończeniu oszczędzania.

Formularze PPK do pobrania

Formularze, wnioski, deklaracje, oświadczenia - wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące PPK w jednym miejscu do pobrania przez pracowników i pracodawców.