2022-01-25
  • Kolejne udogodnienia dla uczestników PPK, PPE i funduszy inwestycyjnych PKO TFI
  • Uczestnicy PPK, PPE i funduszy mogą w prosty sposób sprawdzić stan swoich rachunków przez IKO, iPKO i i-Fundusze
  • Zakup i obsługa funduszy w IKO i iPKO uległa istotnemu uproszczeniu

Uczestnicy Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) i Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) mogą w wygodny sposób sprawdzić stan swoich rachunków za pomocą aplikacji mobilnej Banku (IKO), bankowości internetowej iPKO oraz w serwisie PKO TFI (i-Fundusze). W ostatnich dniach uproszony został również proces zakupu i obsługi funduszy inwestycyjnych poprzez IKO i iPKO. Obsługa inwestycji jest łatwiejsza dzięki skróceniu procesów zakupu i obsługi funduszy, większej przejrzystości kosztów związanych z inwestowaniem oraz prostym opisom poszczególnych funduszy.

- Ostatnie zmiany wprowadzone w aplikacji mobilnej IKO i bankowości elektronicznej iPKO to nowa jakość obsługi i duże ułatwienie dla naszych klientów. Zarządzanie dotychczasowymi inwestycjami, jak i wybór nowych inwestycji, są od teraz znacznie łatwiejsze. Mamy nadzieję, że będzie to także inspiracja dla doświadczonych inwestorów korzystających z naszej oferty do jeszcze większej aktywności na rynku. A dla osób początkujących, te kolejne ułatwienia technologiczne, mogą stać się zachętą do zainteresowania możliwościami inwestycyjnymi oferowanymi przez PKO TFI - mówi Piotr Żochowski, prezes zarządu PKO TFI.

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne nigdy nie było tak proste. Skróceniu uległ proces zakupu i obsługi funduszy inwestycyjnych poprzez aplikacje mobilną IKO i bankowość elektroniczną iPKO. Po zalogowaniu do IKO albo iPKO i przejściu do „Moich produktów”, w zakładce „Inwestowanie” wybieramy „Fundusze inwestycyjne”. Tu możemy zapoznać się z dodatkowymi informacjami lub przejść do zakupu konkretnego funduszu. Inwestowanie online w fundusze inwestycyjne jest coraz popularniejsze, dlatego wprowadzamy dla naszych klientów kolejne udogodnienia.

PPK i PPE – dostęp przez IKO, iPKO i i-Fundusze

Uczestnicy PPK i PPE w celu sprawdzenia wartości swojego rachunku mogą również korzystać z IKO i iPKO oraz serwisu internetowego PKO TFI: i-Fundusze.

Podgląd rejestru PPK i PPE w IKO oraz iPKO można mieć nawet bez konta (rachunku bankowego) w Banku – wystarczy złożyć elektronicznie Wniosek o dostęp do IKO lub iPKO bez konta.

Jak się zalogować do IKO, iPKO i i-Fundusze? Jakie dyspozycje można złożyć poprzez serwis i-Fundusze? Zapraszamy na stronę Dostęp do rejestru PPK i PPE